جرثقیل سبک در تهران

اجاره جرثقیل های سبک و کفی

جرثقیل های سبک معمولا برای جابجایی بار از صد کیلوگرم و تا چند تن کاربرد دارند. جرثقیل های کفی علاوه بر جابجایی قابلیت حمل بار در مسافت طولانی را هم دارند. خدمات جرثقیل سه تن کفی، جرثقیل 5 تن، جرثقیل 7 تن و جرثقیل 10 تن کفی در تهران را از ما بخواهید

construction vector crane 3

اجاره تاورکرین (جرثقیل برجی) در تهران

جرثقیل های برجی یا تاورکرین ها برای پروژه های ساختمانی بزرگ و مرتفع استفاده می شوند. ما ابزار و پرسنل آموزش دیده در رابطه با جرثقیل جهت کارهای بزرگ ساختمانی را داریم. 

جرثقیل سنگین در تهران

اجاره جرثقیل برای کارهای بزرگ و شرکتی

برای کارهای ساختمانی بزرگ و یا انتقال بار به ارتفاعاتی بیش از 18 متر نیازمند اجاره جرثقیل های قوی تر و با بوم بلندتر هستید. این کار را هم به ما بسپارید. جرثقیل 15 تن، 20 تن، 25 تن، 30 تن، 35 تن، 40 تن، 45 تن و 50 تن در این محدوده هستند و ما به همه آنها مجهزیم.

lift truck

اجاره لیفت تراک در تهران

لیفت تراک ها معمولا برای کاربردهای خاص حمل بار استفاده می شوند. کمتر آژانس کرایه جرثقیلی در تهران دارای لیفت تراک جهت اجاره می باشد. ولی ما با بقیه فرق داریم.

img 455595

کرایه جرثقیل فوق سنگین در تهران

جرثقیل های بسیار سنگین معمولا برای جابجایی بار در ارتفاعات بلند از ساختمان های 10 طبقه به بیشتر و یا بارهای چند 10 تنی کاربرد دارند. گروه تجاری جرثقيل تهران خدمات جرثقیل 60 تن، 70 تن، 90 تن و 120 تن را با ضریب امنیتی بالا و قیمت مناسب برای شما انجام می دهد.

اجاره جرثقيل در شرق تهران:

ما در شرکت جرثقیل تهران برای آماده خدمت رسانی به شما در همه ی مناطق تهران هستیم. ما مجموعه ای از چند اکیپ هستیم که خدمات در همه ی مناطق در اسرع وقت و با کمترین هزینه را برای شما میسر می سازیم.

براي دريافت خدمات جرثقيل با شماره 09127517737 تماس بگيريد.

ما در شرکت جرثقیل تهران تنها جرثقیل های سنگین اجاره می دهیم. جهت دریافت خدمات امدادخودرو اینجا را کلیک کنید.

جرثقيل در شرق تهران

جرثقيل هاي ما در محدوده ي وسيعي قرار دارند و از كوچترين كارها درحد جابجايي نيوجرسي و يا گاوصندوق تا حمل ماشين آلات توسط جرثقيل كفي سه تن و 10 تا تا پروژه هاي عظيم ساختمان سازي با جرثقيل هاي بزرگ با قابليت حمل 120 تن را براي شما انجام مي دهيم.

كرايه جرثقيل در شرق تهران با درصد ايمني بالا

همچنين شركت "اجاره جرثقيل تهران" با معاينه ي دوره اي جرثقيل ها به جهت سلامت جرثقيل ها به شما اطمينان لازم براي امنيت و ايمني در انجام كارتان را مي دهد. شما مي توانيد با اطمينان از اينكه ما امن ترين سرويس اجاره جرثقيل در همه ي مناطق تهران را براي شما به ارمغان مي آوريم با ما تماس بگيريد.

اگر وسيله و يا باري كه شما قصد جابجايي آن را داريد بسيار سنگين و يا شكننده است با ما تماس بگيريد. ما بار شما را برداشته، آن را حمل مي نماييم و نهايتا در محل مورد نظرتان آن را نصب مي كنيم.

در صورتيكه نياز به كرايه جرثقيل در غرب تهران داريد روي لينك زير كليك كنيد:

كرايه جرثقيل در غرب تهران

اپراتورهاي آموزش ديده و با تجربه جرثقيل هاي اجاره اي در شرق تهران

وقتي براي كرايه جرثقيل در شرق تهران با شركت جرثقيل تهران تماس مي گيريد خدمات امن؛ قابل اطمينان و با كيفيت را از ما دريافت مي كنيد. در حقيقت اپراتوري آموزش ديده با جرثقيلي كه از قبل معاينه هاي ايمني را گذرانده است براي انجام كارتان در سريعترين زمان ممكن حاضر مي شود. ما همچنين اپراتورهايمان را به لحاظ ويژگي هاي فني و اخلاقي به صورت دوره اي مورد چالش قرار مي دهيم تا از هر لحاظ براي ارائه ي خدمات به شما آماده باشند. ما مفتخريم كه بهترين اپراتورهاي جرثقيل را به استخدام خود درآورده و توانسته ايم رضايت مشتريانمان را جلب نماييم.

كرايه جرثقيل سبك و سنگين در مناطق و محله هاي شرق تهران:

خدمات اجاره جرثقيل محدود به شرق تهران نمی باشد. جرثقیل های سنگین ما در همه ی مناطق تهران ارائه ی خدمات می دهند. ولی جرثقیل های سبک تر به لحاظ وجود چند اکیپ به صورت مشخص در هر منطقه از تهران مستقر هستند تا کار شما را در سریعترین زمان ممکن انجام دهند.

اگر شما در شرق تهران و در مناطقی همچون تهرانپارس، پیروزی، نارمک، پاسداران، افسریه، حکیمیه و مسعودیه هستید می توانید خدمات زیر را از ما دریافت کنید:

جرثقيل در شرق تهران

اجاره جرثقیل سه تن کفی در پاسداران؛ افسريه؛ بلوار ارتش؛ بزرگراه امام علي و ...

کرایه جرثقیل 10 تن کفی در منطقه 4؛ منطقه 8؛ منطقه 13؛ منطقه 14 و منطقه 15 در شرق تهران و نيز منطقه 3؛ منطقه 7 و منطقه 12

جرثقیل 7 تن در تهرانپارس، نارمك؛ پيروزي و ...

جرثقیل 15 تن، 25 تن و 35 تن در ابعاد نیمه سنگین و با بوم 18 تا 30 متر

جرثقيل در شرق تهران

خدمات جرثقیل های 35 تن، 40 تن، 45 تن و 50 تن در سيدخندان؛ لويزان؛ هروی و ...

کرایه جرثقیل سنگین از 60 تن 70 تن 90 تن و 120 تن در رسالت، هنگام و حکیمیه

 براي دريافت خدمات جرثقيل با شماره 09127517737 تماس بگيريد.

جرثقيل در شرق تهران

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .